Відкритий продаж військових облігацій через Ощадбанк

Новини Ощаду

Ощадбанк як первинний дилер почав надавати клієнтам сервіс придбання військових облігацій. Скористатись цією послугою можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Військові облігації — різновид облігацій внутрішньої державної позики — державних цінних паперів, емітентом яких є міністерство фінансів. Військові облігації розміщуються на внутрішньому ринку державних цінних паперів. Їх особливість полягає в тому, що ці облігації є цільовими — кошти від їх розміщення держава спрямовуватиме на фінансування Збройних Сил України та інші потреби, що виникають під час воєнного стану.

Основні умови купівлі військових облігацій через Ощадбанк:

  • послуга надається фізичним та юридичним особам — резидентам України;
  • валюта, строк обігу та ставка дохідності визначаються умовами аукціону міністерства фінансів;
  • згідно з рішенням НБУ при купівлі військових облігацій перевірка джерел походження коштів не здійснюється;
  • погашення військових облігацій та виплата доходу здійснюється у валюті облігацій у строки, встановлені умовами їх випуску. З результатами розміщення військових облігацій можна ознайомитись на сайті міністерства фінансів;
  • податок на доходи фізичної особи та військовий збір з сум погашення таких облігацій та з виплат відповідного доходу не утримуються.

В умовах воєнного стану купівля військових облігацій через Ощадбанк здійснюється за спрощеною процедурою. Фізичні особи, які є діючими клієнтами Ощадбанку, можуть придбавати військові облігації без відвідування установи банку, достатньо зателефонувати туди та дистанційно оформити всі необхідні документи. Преміум-клієнти можуть контактувати з цього приводу зі своїми преміум-менеджерами. Новим клієнтам для купівлі військових облігацій необхідно звернутись до установи банку, із актуальним режимом роботи відділень можна ознайомитися за посиланням. Щодо клієнтів-юридичних осіб, то для купівлі облігацій їм також потрібно звернутись до акаунт-менеджерів в Ощадбанку.

Більш детальна інформація щодо купівлі військових облігацій через Ощадбанк — за посиланням: https://www.oschadbank.ua/vijskovi-obligaciyi

Віримо в перемогу та підтримуємо Збройні Сили України!

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали