Ветерани АТО отримують нові можливості: Western NIS Enterprise Fund та Ощадбанк видали кредит під 5% річних Veterano Pizza Маріуполь

Новини Ощаду

Western NIS Enterprise Fund та Ощадбанк видали другий кредит у рамках проекту «Доступні кредити для соціальних підприємств східної України». Його отримав Олексій Качко, директор Veterano Pizza Маріуполь.

Отримані кошти буде використано на придбання нового обладнання для піцерії, ремонтні роботи та поповнення обігових коштів, що в свою чергу дасть можливість створити нові робочі місця для ветеранів АТО з гідною заробітною платою.

«Для WNISEF дуже важливою є підтримка ветеранів АТО/ООС з огляду на те, що їх кількість постійно зростає. Це вже четвертий кредит ветеранському бізнесу за Програмою соціального інвестування. Крім того, фонд надає гранти на бізнес-навчання ветеранів АТО в УКУ та НаУКМА, адже якісна освіта є однією з ключових складових успішного бізнесу», – наголосив Керівник Програми соціального інвестування Western NIS Enterprise Fund Василь Назарук.

«Ощадбанк нині перетворився на кредитний супермаркет для малого бізнесу, в асортименті якого чимало різноманітних кредитних продуктів, у тому числі партнерських: у рамках державних та муніципальних програм, у співпраці з міжнародними донорами та виробниками техніки. Спільна програма з WNISEF має для нас особливе значення, адже окрім економічної має важливу соціальну складову»,  – розповіла член правління Ощадбанку Ольга Байцар.

«Дуже круто, що є такі програми підтримки для підприємців, які створюють робочі місця для ветеранів АТО, тим паче з найнижчою в Україні кредитною ставкою», – зазначив директор Veterano Pizza Маріуполь Олексій Качко. 

Також кредит отримав Віталій Маслаков, який очолює медичний центр  AnVita clinic у Добропіллі Донецької області. Отримані кошти буде використано на створення медичної лабораторії, що дасть можливість підвищити якість надання послуг соціально незахищеним верствам населення та сприятиме створенню нових робочих місць.

Проект WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств східної України» має обсяг 100 000 доларів США та впроваджується завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами контракту з Western NIS Enterprise Fund у рамках Проекту USAID «Економічна підтримка східної України».

Сума кредиту для одного підприємства становить 10 000 – 40 000 доларів США у гривневому еквіваленті. Відсоткова ставка – 5% річних, що є однією з найнижчих ставок для підприємців в Україні. Кредити видаються на термін 6-36 місяців, і після повернення вивільнені ресурси буде використано для нових кредитів.

***

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн. дол. США, заснований за допомогою уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 25 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував 186 млн. дол. США в 130 компаній (приблизно 26 000 працівників) та зробив можливим залучення 2 млрд. дол. США в компанії України та Молдови. З 2015 року фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн. дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

Проект WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств східної України» реалізовується Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Проекту USAID «Економічна підтримка східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали