В Ощадбанку – найкращий кредитний продукт для МСБ

Новини Ощаду

Партнерські програми для клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку визнано кращими в номінації «Найкращий кредитний продукт банку для бізнесу». Про це було оголошено на церемонії нагородження переможців премії PaySpace Magazine Awards 2021 – головної фінтех-події року.

Крім того, Ощад отримав ще дві нагороди: «срібло» в номінації «Кращий фінансовий чат-бот» та «бронзу» в номінації  «Найкращий інтернет-банкінг для підприємців» за свій мобільний додаток CorpLight.

Ощадбанк пропонує 250 партнерських програм, які впроваджуються у співпраці із лідерами ринку:  John Deere, AGCO, Claas, KUHN, UKRAVIT, OSTCHEM RETAiL, Syngenta, Maschio-Gaspardo, Siemens Healthineers та ін.  артнерство передбачає вигідні фінансові умови, спрощену процедуру прийняття рішення за 3 дні, скорочений пакет документів, можливість кредитування до 5 млн грн без застави при закупівлі ЗЗР та насіння тощо.

Чат-бот Ощадбанку – канал дистанційного продажу продуктів і сервісів, підтримки і фінансової аналітики для роздрібних клієнтів. Бот аналізує продуктову поведінку та обирає таргетовані сервіси для кожного клієнта, надає більше 150 видів рекомендацій з управління картками та придбання продуктів. Сервіс має понад 1 млн активних користувачів.

Завдяки зручному мобільному додатку для підприємців CorpLight 80% платежів клієнтів МСБ Ощаду відбувається онлайн. З початку 2021 року бізнес-клієнти здійснили понад 10 млн таких трансакцій, а кількість користувачів додатку зросла на 23 тисячі й перевищила 134 тисяч.

Перший конкурс PaySpace Magazine Awards відбувся 2016 року і з того часу проходить щорічно, відзначаючи кращі компанії та експертів на ринку фінансових технологій України. Переможці конкурсу визначаються онлайн-голосуванням користувачів, експертів та редакції видання.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали