Юристів Ощадбанку по роботі з непрацюючим кредитним портфелем вп’яте визнано найкращими

Новини Ощаду

Вп’яте поспіль департамент реструктуризації заборгованості та стягнення Ощадбанку став найкращим юридичним департаментом України по роботі з проблемною заборгованістю. Переможців було оголошено в рамках X щорічного форуму юрисконсультів, організованого виданням «Юридична практика». Департамент очолює Олена Безкровна, а курирує заступник голови правління Арсен Мілютін.

«Традиційна перемога наших юристів по роботі з проблемною заборгованістю – переконливе свідчення того, що в Ощаді працює команда суперпрофесіоналів. Кілька років банк системно працює над зниженням обсягу непрацюючих кредитів. Команда застосовує якнайширший інструментарій для роботи з NPL-портфелем. В умовах масштабного вторгнення рф в Україну ця робота є надскладною, але нашим юристам це вдається», – зазначив Арсен Мілютін, заступник голови правління Ощадбанку.

У 2021 році Ощад досяг значного прогресу у врегулюванні непрацюючого портфеля. Протягом 2021 року цей показник, розрахований за методикою НБУ, знизився на 18,3 млрд грн (до 33%). Такого результату вдалось досягти завдяки використанню якнайширшого інструментарію врегулювання проблемної заборгованості. Зокрема, завдяки роботі підрозділу банк отримав у рахунок погашення боргу за NPL-кредитами в 2021 році грошима та майном 2,8 млрд грн. Це майже половина загальної суми таких погашень чотирьох державних банків.

Початок широкомасштабних воєнних дій на території України приніс нові виклики для банківської системи та суттєві законодавчі обмеження щодо примусового стягнення заборгованості. Але команда продовжує використовувати всі можливі інструменти врегулювання проблемної заборгованості, забезпечуючи поступове збільшення платежів на користь банку. Протягом 9 місяців 2022 року обсяг погашень становить близько 0,5 млрд грн. Також банк за цей період реалізував стягнуте майно на суму 0,3 млрд грн.    

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку