Українська банківська система забезпечує фінансову стабільність українців

Новини Ощаду

Незважаючи на воєнний стан українська банківська система успішно функціонує: стабільно працює система електронних платежів (СЕП), вкладники вчасно отримують відсотки за депозитами. Там, де немає бойових дій, успішно працюють відділення, термінали та банкомати. Все це свідчить про те, що українські банки залишаються надійним місцем для збереження заощаджень. 
 
При цьому повна стопроцентна гарантія на депозити фізичних осіб в Ощадбанку є інструментом, який дає українцям можливість ще більш упевнено дивитись у своє фінансове майбутнє та вселяє надію в подальшу стабільність банківської системи. Окрім цього, розміщувати вільні кошти як в Ощаді, так і в інших українських банках, – це патріотично, адже таким чином клієнти засвідчують віру в українську державу, в державні гарантії (у випадку депозитів в Ощадбанку) та підтримують економіку України. 
 
«В умовах воєнного стану наявність стопроцентної гарантії на вклади в Ощадбанку – це відповідь на запит людей, яким потрібні більш безпечні заощадження у наш бурхливий час. Як і під час попередніх криз, Ощадбанк допомагає українцям знайти точку опори, яка дозволить власникам депозитів почуватись більш упевнено навіть у поточних умовах», – говориться в заяві правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку