Три найбільші банки на період воєнного стану скасують комісії за безготівкові розрахунки

Новини Ощаду

Найбільші українські банки - Ощадбанк, ПриватБанк і Райффайзен Банк оголосили про спільну ініціативу щодо екстреної підтримки вітчизняного ринку безготівкових розрахунків в умовах воєнного стану.  

Заради безпеки кожного українця провідні оператори кешлес-ринку закликають український бізнес і всі торгові підприємства на час воєнного стану зробити пріоритетом безготівкову оплату товарів банківськими картками. Сьогодні українцям потрібні життєво важливі товари та послуги, оплата яких готівкою є додатковим фактором небезпеки для кожного. 

Наразі банки впроваджують особливі пільгові умови роботи еквайрингу. Для клієнтів цих банків - торговців, які приймають банківські картки, будуть скасовані еквайрингові комісії. Особливі умови еквайрингу діятимуть до кінця березня з можливою пролонгацією залежно від ситуації в країні. 

Максимальна безпека кожного українця є для нас головним пріоритетом, і використання сучасної платіжної  інфраструктури та відмова від готівки є найкращим кроком для цього. Ініціатива є відкритою для міжнародних платіжних систем, усіх банків, рітейлерів та інших зацікавлених сторін.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали