Ще два відділення Ощаду запрацювали в Донецькій області

Новини Ощаду

Ощадбанк продовжує підтримувати клієнтів та відновлювати роботу відділень у регіонах, що постраждали від бойових дій та знаходяться в безпосередній близькості до лінії фронту. Так, 24-25 квітня 2023 року в Донецькій області запрацювали ще два відділення банку; загалом мережа Ощаду в області вже складається з 25 установ.

Відділення знову працюють за адресами:

  • Донецька область, м. Покровськ, мікрорайон Шахтарський, буд. 24 б. Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 09:00 до 15:30, без перерви. У відділенні працює банкомат, а також планується запуск ІПТ.
  • Донецька область, м. Новогродівка, вул. Гагаріна, буд. 7. Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 14:30, без перерви. У відділенні працює банкомат.

Мережа Ощаду в Покровську нині складається з трьох відділень, а у Новогродівці для клієнтів працюють дві установи банку. Відділення надають банківські послуги клієнтам роздрібного бізнесу.

Актуальний перелік працюючих відділень щодня оновлюється на офіційному сайті банку за посиланням https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали