Шановні клієнти!

Повідомлення для клієнтів

Інформуємо, що відповідно до рішення підкомітету роздрібного бізнесу продуктового комітету АТ «Ощадбанк» внесено зміни до тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжних карток, затверджених постановою правління АТ «Ощадбанк» від 16 квітня 2009 року №124 (зі змінами та доповненнями), а саме:

  1. Скасовано комісійну винагороду за зняття грошових коштів готівкою з платіжних карток Ощадбанку одночасно з проведенням операції оплати через POS-термінал Ощадбанку, що встановлений на касі торгово-сервісних підприємств, для карток, які обслуговуються за тарифними пакетами «Мій рахунок», «Моя картка», «Дитяча картка», «Зарплатний».
  2. Переглянуто комісійну винагороду за зняття грошових коштів готівкою з платіжних карток Ощадбанку одночасно з проведенням операції оплати через POS-термінал Ощадбанку, що встановлений на касі торгово-сервісних підприємств, для карток, які обслуговуються за тарифним пакетом MORE.

Зміни до тарифів вступають у дію 15.06.2023.

Ознайомитись зі змінами до тарифів можна за посиланням https://www.oschadbank.ua/cards#tarif або у відділеннях Ощадбанку.

Повідомлення для клієнтів

Прес-служба Ощадбанку