Шановні клієнти!

Повідомлення для клієнтів

Шановні клієнти!

Інформуємо, що відповідно до рішення продуктового комітету внесено зміни до тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжних карток та тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням корпоративної платіжної картки.

 

1. Змінено тариф за поповнення на користь операторів мобільного та інших видів зв'язку, в т.ч. через Контакт-центр Ощадбанку (чат з оператором, чат-бот).

Зміни до тарифів вступають у дію 21.04.2023.

 

2. У тарифних пакетах «Мій рахунок», «Зарплатний», «Зарплатний АТ «Ощадбанк», «Зарплатний НБУ» введено тариф 2,99% від суми операції за використання відновлюваної кредитної лінії (для карток, в яких передбачено відновлювану кредитну лінію) за наступними операціями:

•             видача готівкових коштів (у т.ч. через POS-термінали Ощадбанку, встановлені в торгово-сервісних підприємствах), додатково до комісії за зняття готівки в мережі банкоматів Ощадбанку, в мережі банкоматів інших українських банків, в мережі установ Ощадбанку через POS-термінал з використанням картки, видача готівки в касі Ощадбанку за реквізитами рахунку, видача готівки в мережі банкоматів Ощадбанку без використання картки (з використанням системи дистанційного банківського обслуговування), в мережі установ Ощадбанку через POS-термінали без використання картки, в мережі установ українських банків, в мережі установ, банкоматів закордонних банків; 

•             безготівкові перекази, додатково до комісії за перекази на власні рахунки (в т.ч. на рахунок віртуальної картки), відкриті в установах, що підпорядковані тій же філії, що і установа, в якій відкрито рахунок, з якого здійснюється переказ, перекази коштів (у т.ч. з рахунку віртуальної картки) за реквізитами картки, емітованої Ощадбанком, у тарифних пакетах «Мій комфорт», «Дитяча картка», MORE, перекази коштів (у т.ч. з рахунку віртуальної картки) за реквізитами картки, емітованої Ощадбанком (у т.ч. на власні рахунки, відкриті в установах, що підпорядковані іншій філії, ніж установа, в якій відкрито рахунок, з якого здійснюється переказ), перекази коштів (у т.ч. з рахунку віртуальної картки) за реквізитами картки, емітованої іншим банком, перекази коштів за довільними реквізитами (в ІПТ/Ощад 24/7 (WEB-/Mobile-банкінгу), за одну операцію на рахунки, відкриті в Ощадбанку, перекази коштів за довільними реквізитами (в ІПТ/Ощад 24/7 (WEB-/Mobile-банкінгу), за одну операцію на рахунки, відкриті в інших банках, Р2Р-перекази коштів між картками МПС ПРОСТІР, емітованими Ощадбанком, Р2Р-перекази коштів на картку МПС ПРОСТІР, емітовану іншим банком, операції Р2Р-переказу з картки, емітованої Ощадбанком, на картку будь-якого банку через сервіси інших банків, списання коштів з власних рахунків для продажу/купівлі іноземної валюти з подальшим зарахуванням на власні рахунки фізичних осіб в Ощад 24/7.

           Зміни до тарифів вступають у дію 01.06.2023.

 

Ознайомитись зі змінами до тарифів можна за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe або у відділеннях Ощадбанку.

 

Повідомлення для клієнтів

Прес-служба Ощадбанку