Шановні клієнти!

Повідомлення для клієнтів

Повідомляємо про те, що з 18 січня 2020 року змінено умови та порядок погашення заборгованості за кредитними лініями, які надано за зарплатними та пенсійними рахунками. Зокрема, впроваджено мінімальний щомісячний платіж по кредиту, що становить 5% від суми використаних кредитних коштів. 

Таким чином, для уникнення виникнення простроченої заборгованості за кредитами, наданими за пенсійними та зарплатними картками, необхідно щомісячно сплачувати нараховані проценти за користування кредитними коштами та мінімальний платіж (5% від суми використаних кредитних коштів).

Звертаємо увагу на те, що змінено порядок сплати заборгованості за кредитами: 

  • для сплати нарахованих процентів за користування кредитними коштами та мінімального платежу (5%) достатньо поповнити картковий рахунок; 
  • для сплати кредитної заборгованості, що перевищує 5% від суми використаних кредитних коштів, необхідно поповнити картковий рахунок та виконати переказ коштів на погашення кредитної заборгованості в Ощад 24/7, інформаційно-платіжному терміналі або банкоматі.

З детальною інформацією щодо умов погашення кредитної заборгованості можна ознайомитись у публічному договорі комплексного банківського обслуговування, що розміщений на сайті АТ «Ощадбанк», звернувшись до Контакт-центру (тел.: 0800210800) або до відділення  АТ «Ощадбанк».  

Повідомлення для клієнтів

Прес-служба Ощадбанку