Розпочалась реєстрація на онлайн-курс «Подолати кризу. Економічні виклики сучасності», розроблений за підтримки Ощадбанку

Новини Ощаду

Сьогодні розпочалась реєстрація на безкоштовний онлайн-курс «Подолати кризу. Економічні виклики сучасності» від аналітичного центру «Вокс Україна». Курс розроблено за підтримки Празького фонду розвитку громадянського суспільства та Ощадбанку. Аналітичні партнери проекту: Український центр охорони здоров’я, СEDOS та Київська школа економіки. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.  

Слухачі курсу дізнаються, що криза – це не лише виклики, а й нові можливості, і ознайомляться з такими темами:

  • Причини глобальних криз у світі.
  • Як позначаються глобальні кризи на нашій державі.
  • Антикризові інструменти, які довели свою ефективність; помилки урядів під час криз, які не можна повторювати.
  • Як підтримувати бізнес у кризові часи.
  • Як варто і не варто долати наслідки криз у галузі охорони здоров’я.
  • Як зменшити негативні наслідки криз для освіти.


Курс розроблено експертами найкращих аналітичних центрів України. Він представлений на освітній онлайн-платформі Zrozumilo!  

Спікери: Юлія Мінчева – лідерка проектів «Вокс Україна», Марина Богун – директорка з комунікацій «Вокс Україна», Максим Скубенко – виконавчий директор «Вокс Україна» та Юлія Назаренко – аналітикиня та менеджерка проектів аналітичного центру СEDOS.

Навчання складається з чотирьох модулів та п’ятнадцяти відеолекцій. Курс передбачає додаткові текстові матеріали, завдання для перевірки знань, онлайн-зустрічі з лекторами та бонуси-сюрпризи. Після успішного завершення навчання учасникам буде видано сертифікати. Крім того, випускники за бажанням зможуть пройти стажування в аналітичному центрі «Вокс Україна».

Курс «Подолати кризу. Економічні виклики сучасності» допоможе розвинути економічну та фінансову грамотність, виробити вміння аналізувати інформацію. Він дасть розуміння того, як реагувати на кризу та долати її наслідки.

Курс буде корисний усім, хто хоче з’ясувати природу економічних криз на прикладі пандемії і зрозуміти, як державі бути більш стійкою до наступних великих та малих потрясінь.

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали