Протягом першого місяця акції «Смілива гривня» на потреби армії через Ощадбанк зібрано понад 670 тисяч гривень

Новини Ощаду

За підсумками серпня, першого місяця благодійної акції «Смілива гривня», ініційованої НБУ, через відділення Ощадбанку зібрано найбільшу суму серед партнерів – понад 670 тисяч гривень. Це майже 80% загальної суми зібраних монет. Кошти перераховуються на спеціальний рахунок НБУ на підтримку Збройних Сил України.

За підрахунками НБУ наразі в обігу перебуває понад 14 млрд монет на суму більше 5 млрд грн. Значна їх кількість, зокрема монети номіналом 10 копійок (28,5% загальної кількості монет в обігу) та 50 копійок (9,3%), часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та осідає у скарбничках чи кишенях. Ці монети можуть допомогти боронити країну від російського загарбника.

«Українці активно долучились до збору монет для допомоги нашим мужнім військовим. Буває, до Ощаду приходять цілими родинами. Діти приносять скарбнички, в яких вони збирали монети на різні цілі та бажання. Але зараз усіх українців згуртувало єдине прагнення – перемоги над ворогом. І кожен намагається зробити свій внесок: від десятка монет до кількох сотень. Кожен внесок є важливим», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Всі охочі долучитись до збору монет зможуть зробити це протягом наступних двох місяців. Установи Ощаду в безпечних регіонах прийматимуть монети номіналом 10 і 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень до 31 жовтня.

Перелік працюючих відділень Ощадбанку – за посиланням https://www.oschadbank.ua/map.

З детальними умовами акції можна ознайомитись на сайті «Смілива гривня».

Довідково: 5 млрд грн – це приблизно 70 сучасних безпілотників BAYRAKTAR, або 25 реактивних систем залпового вогню HIMARS, або 50 танків Т-90, або 150 бойових машин піхоти.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку