Протягом двох місяців акції «Смілива гривня» українці зібрали на потреби армії через Ощадбанк монет на суму понад 1 млн 145 тис. грн

Новини Ощаду

За підсумками серпня-вересня в рамках благодійної акції «Смілива гривня», ініційованої НБУ, через відділення Ощадбанку зібрано монет на загальну суму понад 1 млн 145 тис. грн. Це майже 70% загальної суми зібраних монет. Кошти перераховуються на спеціальний рахунок НБУ на підтримку Збройних Сил України.

В українців є ще місяць на збір монет. Акція триватиме до 31 жовтня. Нагадуємо, що здати монети номіналом 10 і 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень можна в установах Ощаду в безпечних регіонах.

За підрахунками НБУ наразі в обігу перебуває близько14 млрд монет на суму більше 5 млрд грн. Значна їх кількість, зокрема монети номіналом 10 копійок (28,5% загальної кількості монет в обігу) та 50 копійок (9,3%), часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та залишається у скарбничках. Ці монети можуть допомогти боронити країну від російського загарбника.

Перелік працюючих відділень Ощадбанку – за посиланням https://www.oschadbank.ua/map.

Детальні умови акції – на сайті «Смілива гривня».

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали