Про поширення інформації про те, що Російська Федерація оскаржила рішення арбітражу щодо виплати на користь Ощадбанку

Новини Ощаду

Щодо інформації, поширеної в ЗМІ, про те, що Російська Федерація оскаржила рішення арбітражу щодо виплати на користь Ощадбанку, повідомляємо наступне.

Рішення Міжнародного комерційного Арбітражу у справі за позовом публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» проти Російської Федерації щодо відшкодування збитків, завданих Ощадбанку Російською Федерацією в результаті окупації Автономної Республіки Крим було прийняте 26 листопада 2018 року в Парижі. Відповідно, будь-які правові питання щодо можливості оскарження (скасування) рішення регулюються чинним процесуальним законодавством Франції.

Станом на 25 липня Ощадбанк не отримував жодних документів, які б свідчили про будь-які процесуальні дії Російської Федерації щодо оскарження зазначеного рішення міжнародного арбітражу.

У разі отримання таких документів Ощадбанк діятиме відповідно до вимог французького процесуального порядку та міжнародного законодавства.

Нагадуємо, що 26 листопада 2018 року Міжнародний арбітраж ухвалив рішення про стягнення з РФ на користь Ощадбанку 1,3 мільярда доларів США, про що банк повідомляв https://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/oschadbank-zdobuv-peremogu-nad-rf-u-mizhnarodnomu-arbitrazhi.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку