Приріст кредитного портфеля ММСБ Ощадбанку з початку року перевищив 2 млрд грн

Новини Ощаду

З початку 2021 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку зріс більш ніж на 2 млрд грн та становить 7,7 млрд грн.

Протягом шести місяців 2021 року клієнтам ММСБ видано 2 100 нових кредитів на загальну суму 3,7 млрд грн (у тому числі 1 400 кредитів на підтримку інвестиційних проектів мікро- та малого бізнесу на загальну суму 3,0 млрд грн), що на 69% більше ніж за аналогічний період 2020 року.

Окрім стандартної лінійки кредитів Ощадбанк пропонує спеціальні програми мікрокредитування та державні програми підтримки бізнесу, завдяки яким юридичні особи та фізичні особи – підприємці можуть легше отримати фінансування при більш лояльному підході до оцінки бізнесу та спрощеним вимогам до застави.

Особлива увага приділяється співпраці з агропромисловими підприємствами. Ощад пропонує як фермерським господарствам, так і великим агропідприємствам широку лінійку кредитних продуктів із привабливими умовами. Це кредити на поповнення обігових коштів, на придбання транспорту, обладнання, на їх ремонт і реконструкцію.

Бізнес-лінію ММСБ Ощадбанку було неодноразово відзначено професійним співтовариством. Так, Ощад у травні поточного року отримав ІІ місце в рейтингу кращих банків для МСБ у рамках щорічної премії FinAwards 2021. Окрім цього, в березні 2021-го Ощадбанк визнано кращим банком для підприємців у рамках рейтингу «ТОП-100. Рейтинги найбільших. Фінанси».

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали