Портфель мікрокредитів Ощадбанку сягнув 1 млрд грн

Новини Ощаду

Понад 2500 клієнтів зі сфери мікробізнесу скористалися кредитними продуктами Ощадбанку на загальну суму 1 млрд грн. Тільки за кризовий 2020 рік цей обсяг зріс на 484,3 млн грн. Переважна більшість клієнтів у цьому портфелі – це фізичні особи-підприємці. По цій категорії позичальників економічна криза, пов’язана з пандемією, вдарила найболючіше. Саме тому Ощадбанк робить все можливе, щоб максимально наростити обсяги кредитної підтримки цієї групи клієнтів.

Мікрокредитування в Ощадбанку відбувається за декількома напрямами. Підприємці можуть скористатися заставними та беззаставними кредитами, рішення по яким приймаються протягом 72 годин, кредитами за партнерськими програмами із унікальними пропозиціями по ціні і відсотковим ставкам. Також пропонуються державні програми: «Доступні кредити 5-7-9%» та кредитування з державними гарантіями (до 100 млн грн – по кредитам із забезпеченням, до 3 млн грн – по кредитам без забезпечення). Детальніше з усіма кредитними пропозиціями можна ознайомитися тут.

 «Наші клієнти зі сфери мікробізнесу працюють у різних сферах. Вони займаються торгівлею продуктами харчування, виробляють товари на невеликих підприємствах, задіяні в агробізнесі і переробці, сфері послуг тощо. У поточних умовах їм часто не вистачає фінансового ресурсу, щоб пережити складні часи. Ощадбанк спільно із державою, муніципалітетами та партнерами надає їм цей ресурс і обсяги такого співробітництва ми плануємо тільки збільшувати», - коментує Ольга Байцар, член правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали