Понад сімсот клієнтів Ощаду цього року вже отримали мікрогранти за програмою єРобота

Новини Ощаду

Майже 170 млн грн – таку суму на свої рахунки в Ощадбанку отримали учасники державної програми єРобота цього року. Наразі кошти перераховано понад 700 наявним та майбутнім підприємцям, які подали заявки на мікрогранти в рамках напряму «Своя справа». Гранти отримувачам допомоги надійшли від державного центру зайнятості з фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

З моменту запуску єРоботи загальна сума зарахованих мікрогрантів становить понад 700 млн грн. Більше 3 тисяч підприємців завдяки державній допомозі зможуть здійснити свої мрії про відкриття чи розвиток бізнесу.

Нагадуємо, що напрям «Своя справа» дає можливість отримати фінансову підтримку від держави у вигляді мікрогранту на суму від 50 до 250 тис. грн.

Кошти можна витратити:

  • на придбання меблів, обладнання (крім транспортних засобів);
  • на закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, свійських тварин та птиці, багаторічних насаджень, саджанців, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг (не більше 50 відсотків мікрогранту);
  • на послуги маркетингу та реклами (не більше 10 відсотків мікрогранту);
  • на оренду нежитлового приміщення (не більше 25 відсотків мікрогранту);
  • на оренду обладнання (не більше 10 відсотків мікрогранту);
  • на лізинг обладнання крім автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів особистого користування (не більше 50 відсотків мікрогранту);
  • на використання в підприємницькій діяльності прав інших суб’єктів господарювання (комерційна концесія).

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду підприємницької діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць. Подання заявки на участь в програмі здійснюється через портал Дія.

Загалом у 2022 році уряд профінансував 2530 грантів єРоботи на 1,5 млрд грн. Ощадбанк є ексклюзивним партнером програми мікрогрантів. Функції банку в реалізації програми єРобота полягають у верифікації претендентів на грант, відкритті рахунків для підприємців, контролі цільового використання коштів тощо.

Оперативну інформацію про роботу Ощадбанку також можна отримати тут:
Web: www.oschadbank.ua
Facebook: https://www.facebook.com/oschadbank
Telegram: https://t.me/sergii_naumov (офіційна сторінка голови правління Ощадбанку Сергія Наумова).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали