Підбито підсумки акції «Монетки дітям»: через Ощадбанк зібрано понад 2 мільйони гривень

Новини Ощаду

Більше двох третин від загального результату: такою є частка благодійної суми, зібраної через відділення Ощадбанку, від загальних результатів акції «Монетки дітям», що закінчилася 15 жовтня. Ощад – безумовний номер 1 серед усіх банків-учасників програми за обсягом благодійних внесків, здійснених через його каси. Акція передбачала збір монет номіналом 25 копійок, що виходили з обігу,  з метою подальшого передавання коштів на допомогу онкохворим дітям. Загальна сума благодійних внесків становить понад 3 млн грн; до збору монет долучилось 4370 навчальних закладів та колективів по всій Україні.

Акцію «Монетки дітям» було ініційовано Національним банком України та благодійним фондом «Таблеточки». Починаючи з 1 вересня кожен міг взяти в ній участь, віднісши монети номіналом 25 копійок до будь якого відділення банків-партнерів. У такий спосіб НБУ заохочував українців здати монети, які вже не є платіжним засобом, але все ще залишались у них на руках, та перетворити їх на благодійну допомогу хворим дітям.

Зібрані кошти вже переадресовано на рахунок благодійного фонду «Таблеточки». Їх буде використано для забезпечення відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит» витратними матеріалами на півроку та придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру у Львові.

Для Ощадбанку це не перший спільний проект з фондом «Таблеточки». Банк систематично співпрацює з фондом у різних напрямах з 2017 року.  Так, в інформаційних-платіжних терміналах та онлайн-банкінгу Ощад 24/7 є опція перерахування благодійної допомоги онкохворим дітям, якими опікуються «Таблеточки». «Постав Like, що має значення» – проект Ощадбанку та Mastercard, у рамках якого на спеціальних терміналах можна зробити фіксований внесок на рахунок фонду. На початку вересня Ощадбанк підтримав благодійний забіг Dobrorun 2021, що другий рік поспіль збирає кошти для підопічних фонду «Таблеточки». Участь у забігові взяли більше 150 представників банку та їх рідних у Києві та Одесі.

«Висловлюємо подяку Національному банку та фонду «Таблеточки» за ініціювання благодійної акції «Монетки дітям». Співробітникам відділень Ощаду в різних куточках України було приємно відчути себе причетними до доброї справи, що покликана полегшити життя онкохворих дітей і нагадати всім нам, що банківський бізнес – не лише про заробляння прибутку, а й по підтримку наших співгромадян, які такої підтримки потребують», – прокоментував результати акції Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали