Перший транш грантів на створення або розвиток переробних підприємств надійшов на рахунки 7 учасників програми єРобота

Новини Ощаду

Перший транш грантів на створення або розвиток переробних компаній на загальну суму понад 44 млн грн надійшов на рахунки в Ощадбанку для перших 7 учасників програми єРобота. Ці підприємства представляють різні області України: Волинську, Київську, Дніпропетровську, Полтавську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. Середня сума гранту становить 6,3 млн грн. Власний внесок учасника становить не менше 30% вартості проекту, що реалізується.

Участь у програмі дасть учасникам можливість встановити нові лінії переробки та розширити існуючі потужності. Залучені кошти буде спрямовано на придбання обладнання, його доставку та введення в експлуатацію. Основні види діяльності підприємств, що отримали перші гранти:

  • переробка фруктів та овочів;
  • виготовлення виробів з деревини, соломи;
  • виробництво м’яса;
  • переробка зернових культур, виробництво хлібобулочних виробів;
  • переробка матеріалів для виготовлення будівельних конструкцій.

Рішення про надання гранту приймає міністерство економіки. Після цього кошти перераховуються на окремий рахунок, який учасник має відкрити в Ощадбанку. Саме з цього рахунку мають фінансуватись витрати, передбачені проектом, протягом наступних 12 місяців. Обов’язковими умовами програми є створення нових робочих місць та сплата податків, зборів і обов’язкових платежів.

Детальніше про програму дізнавайтесь у спеціалістів бізнес-лінії Контакт-центру Ощадбанку за тел.: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали