Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком України за версією Global Banking & Finance Awards 2020

Новини Ощаду

Ощадбанк переміг у номінації «Кращий іпотечний банк України» (Best Mortgage Bank Ukraine 2020) у рамках міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020.

У 2020 році незважаючи на коронакризу Ощадбанк зміцнив позиції на ринку іпотечного кредитування, надавши українцям 1300 іпотечних кредитів на загальну суму понад 745 млн грн. Це на 30% більше ніж у 2019 році.

«Наша команда роздрібного бізнесу плідно попрацювала у 2020 році. Ощад неодноразово знижував відсоткові ставки за іпотекою, вдосконалив існуючі і запровадив нові програми для різних категорій клієнтів. Це дає нам можливість пропонувати іпотечні продукти з оптимальними умовами практично кожному позичальнику. За певними програмами кредит на придбання житла можна отримати за ставкою нижче 10% річних. Визнання Ощадбанку найкращим іпотечним банком є підтвердженням правильно обраної стратегії розвитку споживчого кредитування», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Навесні фахівцями Ощадбанку було розроблено та впроваджено нову програму «Звісно, ДОК» для працівників медичної сфери. Головною її перевагою є фіксована ставка 9,99% на весь період кредитування – 10 років. З метою підтримки працівників державного сектора економіки та державних підприємств Ощадбанк розширив цю програму. Починаючи з липня скористатись програмою «Звісно, 9,99%», оформивши іпотеку під 9,99%, можуть державні службовці, працівники медичної сфери та освітньої галузі, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За найпопулярнішою іпотечною програмою «Звісно, зручно» банк пропонує кредитування за ставкою від 13,0% (12,5% для клієнтів, що отримують заробітну плату на картки Ощаду).

За програмою «Звісно, 15» можна оформити кредит за найнижчою ставкою на ринку – 8% річних у гривні при мінімальному внеску від 20%. Такі умови запроваджено на перші 6 місяців дії кредитної угоди. Починаючи з 7 місяця встановлено єдину ставку на весь термін – 13,49% у гривні. Термін кредитування – 15 років, і однією з переваг цього продукту є відсутність витрат на страхування життя, що значно зменшує фінансове навантаження на клієнта.

За програмою «Звісно, ​​житло» Ощад пропонує фіксовану ставку 11,99%. Період дії кредитного договору передбачає термін від 1 до 10 років при початковому внеску клієнта від 30% вартості майна. Комісія за видачу кредиту відсутня.

Global Banking & Finance Awards 2020 – щорічна міжнародна премія, заснована журналом Global Banking & Finance Review у 2011 році. Видання аналізує роботу провідних фінансових компаній у різних країнах, обираючи переможців за такими критеріями, як фінансові досягнення, рівень сервісу, інноваційність, вплив на суспільство тощо.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку