Ощадбанк видав тисячу кредитів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Новини Ощаду

Ощадбанк видав тисячу кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 1,5 млрд грн. Ювілейну тисячну позику отримав фермер Андрій Макарчук з села Бужанка Іваничівського району Волинської області. На отримані кошти він планує придбати нову сільськогосподарську техніку, яка сприятиме збільшенню врожайності, а також забезпечуватиме обробку на 50% більше сільськогосподарських угідь.

Ощадбанк є одним з лідерів програми «Доступні кредити 5-7-9%» серед українських банків. За кількістю виданих позик він нині посідає ІІ місце. До того ж Ощадбанк – у трійці лідерів за розміром виданих інвестиційних кредитів, обсяг яких становить 612 млн грн. Ці позики спрямовано на розвиток бізнесу. Вони допомагають підприємцям розширити виробництво та створити нові робочі місця попри коронавірусну кризу.

«Ми нині чуємо прогнози, що ситуація з епідемією є далекою від завершення, і це завдасть чимало шкоди економіці і особливо малому та середньому бізнесу, – зазначив Андрій Стецевич, заступник голови правління Ощадбанку. – Державна програма підтримки підприємництва дає чудовий шанс підставити плече допомоги підприємцям. Участь у ній Ощадбанк вважає своїм пріоритетом».

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку