Ощадбанк пропонує аграріям техніку ПЬОТІНГЕР на пільгових умовах

Новини Ощаду

До переліку учасників партнерських програм Ощадбанку долучилася всесвітньо відома компанія ПЬОТІНГЕР – провідний виробник навісної та причіпної сільськогосподарської техніки. Бренд цієї компанії широко відомий аграріям у багатьох країнах світу, адже техніка ПЬОТІНГЕР дає можливість підвищити продуктивність виробництва та якість сільськогосподарської продукції. Гасло компанії – «Успішніше з ПЬОТІНГЕР».

ПЬОТІНГЕР – австрійське сімейне підприємство, засноване у 1871 році, яке вийшло на міжнародний рівень і нині продає техніку через представництва у 17 країнах. Асортимент продукції ПЬОТІНГЕР складається з техніки для обробітку ґрунту та посіву (плуги, культиватори, короткобазові дискові борони, сівалки та ін.), а також для заготівлі кормів (косарки, ворушилки, валкувачі, рулонні прес-підбирачі та ін.).

На придбання техніки ПЬОТІНГЕР Ощадбанк пропонує кредити на термін до 5 років. Відсоткова ставка стартує від 3,72% річних. Перший внесок – від 20% вартості техніки, максимальна сума кредиту – 50 млн грн, повертати його можна рівними частинами або за спеціальним графіком.

Як нещодавно повідомлялось, обсяг кредитів, наданих Ощадбанком бізнесу в рамках партнерських програм, у грудні 2020 року досяг 1 млрд грн, а кількість партнерів – виробників і постачальників транспортної техніки та обладнання перевищила 200.Такі програми сприяють доступності кредитів для клієнтів – отримати позику можна за ставкою від 0,01% річних у гривні.

Більш детально про програму розвитку підприємництва «Будуй своє», фінансування бізнесу, агрокредити, партнерські програми та кредити від міжнародних установ можна дізнатись на офіційному сайті, у відділеннях Ощадбанку або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за номером: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали