Ощадбанк знижує відсоткові ставки за депозитами фізичних осіб

Новини Ощаду

Ощадбанк підтримує дії регулятора щодо пом’якшення монетарної політики і знижує відсоткові ставки в діапазоні від 0,25 до 0,5 відсоткових пункти за депозитами фізичних осіб у гривні та доларах США.

Зменшення Національним банком облікової ставки та відповідне зниження вартості ресурсів створює для банків можливість збільшити обсяги кредитування приватного і корпоративного секторів. Бізнес потребує дешевших ресурсів, і банківський ринок йде йому назустріч. Це шлях до економічного зростання та підвищення ВВП. 

Ощадбанк упевнено зберігає лідерство на ринку строкових депозитів фізичних осіб. Загальний обсяг таких вкладів в Ощаді перевищив 74 млрд. грн., а приріст з початку року, що становить 8,5 млрд. грн. (без курсової переоцінки), є найкращим результатом серед банків України і беззаперечним свідченням довіри вкладників.

Банк пропонує три депозити: базовий «Мій депозит», вклад для пенсіонерів – «Мій пенсійний депозит» та бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали