Ощадбанк знизив ставки за кредитами для мікро-, малого та середнього бізнесу

Новини Ощаду

Ощадбанк продовжує здешевлення кредитних ресурсів для бізнесу: за найпопулярнішими програмами – овердрафтами та мікрокредитами ставки знижено на 1%.

Крім цього, продовжують діяти спеціальні умови, за якими клієнти Ощадбанку мають можливість поповнити обіговий капітал, придбати транспорт або обладнання за рахунок кредитних коштів зі ставкою від 11,25% річних у гривні; за програмою з ФРП (НУФ) ставка становитиме –  від 10,25% річних.

У 2020 році Ощад надав клієнтам МСБ понад 4 млрд грн кредитів. Обсяг виданих кредитів підприємцям-мікропозичальникам з моменту запуска мікрокредитування в рамках програми «Будуй своє» перевищив 1,5 млрд грн.  Банк профінансував близько 4 тисяч бізнес-проектів зі створення або розвитку різноманітних напрямів бізнесу.

Переваги кредитних програм Ощаду:

·   кредитування за зниженими ставками доступне не лише діючим клієнтам, а й новим;

·   ліміт беззаставного овердрафту може сягати 10 млн грн (більшість пропозицій конкурентів – 2-3 млн грн).

Скориставшись державними, міжнародними та партнерськими програмами кредитування в Ощадбанку, бізнес-клієнт може отримати фінансування за ще нижчими ставками. Зокрема, за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» діють такі ставки:

- інвестиційний кредит на розвиток бізнесу під 5, 7 або 9%;     

- кредит на поповнення оборотного капіталу на період карантину 0%, після його закінчення - під 3%;

- рефінансування поточної заборгованості під 0% до 01 квітня 2021 року, після цього строку - 3%.

В січні 2021 року «Відновлювана кредитна лінія» для клієнтів МСБ посіла перше місце в рейтингу кращих кредитів для розвитку бізнесу строком на 1 рік за дослідженням Prostobiz.ua 

Більш детально про програму  розвитку підприємництва «Будуй своє»фінансування бізнесуагрокредитипартнерські програми та кредити від міжнародних установ  – на офіційному сайті, у відділеннях Ощадбанку або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за номером: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку