Ощадбанк запустив отримання міжнародних переказів RIA та Intel Express у режимі онлайн

Новини Ощаду

Щодня через установи Ощадбанку здійснюється понад 5 тисяч міжнародних переказів. Відтепер клієнти можуть отримувати перекази RIA та Intel Express на платіжну картку у веб-банкінгу та мобільному додатку Ощад 24/7. 

Для отримання переказу онлайн необхідно увійти в  Ощад 24/7, в меню «Платежі та перекази» обрати опцію «Виплата грошових переказів» та систему, за якою клієнт очікує кошти, ввести його  контрольний номер, суму та обрати валюту. Переказ буде зараховано на валютну платіжну картку, яку обере клієнт. Зарахування та виплата переказу здійснюються без комісії.

«Наше завдання – перевести якомога більше послуг у дистанційні канали обслуговування та вивільнити відділення для вирішення питань, які вимагають присутності клієнта, зокрема оформлення кредиту чи придбання монет. У червні ми інтегрували в Ощад 24/7 міжнародні перекази MoneyGram, у вересні – RIA та Intel ExpressДля отримання коштів  на картку клієнту потрібно здійснити лише кілька кліків в Ощад 24/7»,  зазначив Володимир Москаленко, директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку.

«Міжнародні перекази – одна з найпопулярніших послуг в Ощадбанку. Щомісяця Ощадбанк здійснює відправку та виплату міжнародних переказів на суму еквівалентну більш ніж 1 млрд грн. Якщо раніше клієнт витрачав час на відвідування банківської установи для отримання переказу, то сьогодні кошти можна отримати на платіжну картку, скориставшись Ощад 24/7», – повідомила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали