Ощадбанк запустив мобільний додаток – зустрічайте «Мобільний Ощад»!

Новини Ощаду

Ощадбанк запустив новий додаток «Мобільний Ощад», який протягом 2022 року повністю замінить стару версію – «Ощад 24/7».

Новий додаток розроблявся 2 роки. Він побудований на платформі Flutter, яка забезпечує швидкість впровадження змін, гнучкість системи та підвищує її продуктивність. Кількість кліків для здійснення однієї трансакції зменшилась з п’яти до одного. Незважаючи на те що додаток матиме ще 2 релізи у 2022 році, вже зараз за функціоналом він задовольняє ключові потреби клієнта: тут представлено 95% найбільш популярних операцій.

Дизайн «Мобільного Ощаду» розроблено в партнерстві з міжнародною компанією Alty. Попри те що банкінг часто асоціюється з консервативним дизайном, «Мобільний Ощад» розриває цей шаблон. До нового додатку додано емоцію – користувачів супроводжуватиме анімований персонаж Ощадик, розроблений агентством Fedoriv.

«Зворотний зв'язок від клієнтів дав нам можливість створити саме такий додаток, яким вони хочуть його бачити. Зрозумілий інтерфейс, технологічність та емоційна складова роблять новий мобільний додаток Ощадбанку набагато зручнішим. Упевнений, що дедалі більше клієнтів використовуватимуть «Мобільний Ощад» замість візиту до банку, адже ми створили справжнє «відділення в смартфоні», – зауважив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

«У 2021 році Ощад здійснив оновлення цифрових каналів. Ключовим є перезапуск мобільного додатку. «Мобільний Ощад» – принципово новий за всіма параметрами. Ми змінюємо його не лише ззовні, а й протягом 2021-22 років повністю оновлюємо і доповнюємо функціонал. Зміна платформи дасть можливість отримувати мобільні сервіси набагато швидше. Система стала більш стабільною і здатною витримувати будь-які навантаження в пікові години», – зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

 «Мобільний Ощад» доступний клієнтам на Android та iOs.

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали