Ощадбанк запускає видачу «теплих» кредитів: заявки та документи приймаються онлайн

Новини Ощаду

Ощадбанк розпочинає видачу «теплих» кредитів у рамках державної програми. Відповідний договір банк уклав з Держенергоефективності. У 2020 році клієнти Ощадбанку, що є лідером програми, отримають відшкодування від держави на суму понад 176 млн грн. Це майже половина суми, яку передбачено в держбюджеті на програму на цей рік. Загалом з початку її дії клієнти Ощадбанку отримали державну компенсацію на загальну суму 1 551 млн грн.

«Стартуємо з найбільш очікуваною програмою «теплих» кредитів. Ось вже шостий рік вона залишається найпопулярнішою серед українців. Це свідчить, по-перше, про масштабність потреби загальної тепломодернізації в країні. По-друге, про те, що люди усвідомили її економічну ефективність у заощадженні на комунальних платежах. Цього року для клієнтів Ощадбанку передбачено 176 млн грн державної компенсації», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Державна компенсація надаватиметься за  кредитами на заміну газових котлів твердопаливними й на утеплення приватного житла та багатоповерхових будинків. Для мінімізації відвідування клієнтами банківських відділень під час карантину подати заявку з пакетом документів можна онлайн на сайті Ощадбанку.

При купівлі твердопаливного котла держава компенсує фізичним особам 20% суми кредиту (до 12 тис грн). У випадку придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку компенсація становить 35% суми кредиту (до 14 тис грн). Для субсидіантів компенсація становить 35% (максимум 12 тис грн та 14 тис грн на котли та матеріали відповідно).

За рахунок державної підтримки ОСББ та ЖБК можуть заощадити від 40 до 70 відсотків суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Сума відшкодування залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії.

З початку дії держпрограми «теплі» кредити в Ощадбанку отримали вже понад 222 тис громадян на загальну суму понад 4,2 млрд грн. Банк також профінансував 1400 проектів з реалізації енергоефективних заходів ОСББ та ЖБК на загальну суму понад 340 млн грн. 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали