Ощадбанк залишається лідером за кількістю установ

Новини Ощаду

Цьогорічну весну Ощадбанк зустрічає з регіональною мережею, яка налічує 1800 відділень і є найбільшою серед банків України. Звісно, роботу частини відділень на тимчасово окупованих територіях та в районах проведення бойових дії з міркувань безпеки тимчасово припинено.

Але банк вірить в ЗСУ і з нетерпінням чекає на звільнення цих територій, що дасть нам можливість одразу розпочати якнайшвидше відновлення роботи і надання банківських послуг місцевим мешканцям в наших відділеннях. Приміром, після звільнення Херсона нам знадобилось три дні, щоб відновити діяльність.

З початку 2023 року запрацювали 11 відділень в населених пунктах Донецької та Харківської областей, в Миколаєві та Одесі. Після капітального ремонту будівлі банку в смт Макарів Київської області, яка зазнала значних руйнувань під час окупації, було відновлено роботу установи.

Майже 540 відділень забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку для роботи за відсутності електроенергії.  З них 450  установ входять до мережі чергових відділень Power Banking.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали