Ощадбанк закликає торговельні заклади не відмовлятись від безготівкової оплати

Новини Ощаду

Ощадбанк закликає всі торговельні заклади України не відмовлятись від отримання оплати за товари через мережу POS-терміналів банків. Поточний стан української банківської системи дає можливість бути впевненим у тому, що такий вид розрахунків не несе жодних загроз для підприємств торгівлі, – їхні кошти будуть надійно збережені. 
 
Кілька великих роздрібних банків, включаючи Ощад, оголосили та мають намір найближчим часом скасувати еквайрингові комісії за безготівкові розрахунки для клієнтів, що встановили їхні POS-термінали. Це означає, що суми, які клієнти перерахують за ваші товари у безготівковому вигляді, в повному обсязі надійдуть на ваші банківські рахунки. 
 
Окрім того, наявність опції здійснення безготівкової оплати є справжнім кроком підтримки українців у важкий період воєнного стану. Багато наших співгромадян просто не мають готівкових коштів через об’єктивні причини. Попри те що Ощадбанк разом із іншими українськими банками докладає екстраординарних зусиль для завантаження грошей у банкомантні мережі, в деяких населених пунктах відчувається певний дефіцит готівки через напружену безпекову ситуацію. Отже, для багатьох українців розрахунок карткою – єдина можливість придбати необхідні продукти, напої та ліки. Та й пересуватися населеними пунктами нині більш безпечно не з готівкою, а з банківськими картками. 
 
Ще один позитив від безготівкових оплат у воєнний період – це відсутність потреби проводити інкасацію, адже зараз фізичне переміщення та зберігання великих обсягів готівки може бути небезпечним. 
 
Дуже сподіваємось на те, що українські заклади торгівлі продовжать приймати оплати через POS-термінали і таким чином виявлять повагу до клієнтів, а також довіру до вітчизняної банківської системи та України загалом.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку