Ощадбанк вшосте очолив рейтинг «50 провідних банків України 2021»

Новини Ощаду

Шостий рік поспіль Ощадбанк очолює рейтинг «50 провідних банків України 2021» за версією щорічного незалежного дослідження інформаційного агентства Financial Club. Це було оголошено під час підбиття підсумків рейтингу вчора, 27 травня, в Києві.

«Перемога в рейтингу «50 провідних банків України» підтверджує, що Ощадбанк розвивається у правильному напрямі. І хоча попереду чимало роботи, що має зробити банк ще більш ефективним інститутом, вже зараз він посідає лідерські позиції у банківській системі країни. Наполегливо працюємо далі, щоб зберегти лідерство і в 2022 році», – прокоментував перемогу голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Загалом Ощадбанк було відзначено в 15 номінаціях. У деяких з них він значно посилив позиції порівняно з минулим роком. Окрім першого місця в головному конкурсі провідних банків, Ощад увійшов до першої трійки в наступних рейтингах:

· «Інкасація коштів» – незмінне перше місце. Ощадбанк традиційно є найбільшим гравцем на ринку інкасації, обслуговуючи понад 40 тисяч об’єктів по всій країні та маючи підрозділи у 78 населених пунктах.

· «Ощадний вклад» –  перше місце. Ощад пропонує клієнтам збереження тимчасово вільних коштів на рахунку «Мобільні заощадження» під 5% річних.

· «Обслуговування фізичних осіб у відділенні» – перше місце. В рамках модернізації мережі клієнти мають можливість обслуговуватись у 679 нових відділеннях Ощаду, які працюють за сучасною бізнес-моделлю. До послуг VIP-клієнтів – преміум-центр у  Києві на Воздвиженці та 67 преміум-зон у відділеннях у всіх областях України.

· «Класичний депозит» – друге місце. У 2020 році Ощад продемонстрував найбільший приріст депозитного портфеля фізичних осіб – на 4,9 млрд грн.

· «Кредитні картки» – друге місце. У 2020 році Ощадбанк запустив нові карткові продукти: кредитну картку MORE та картку для підлітків ЛАЙК’Ю, які оформлюються онлайн за допомогою чат-ботів.

· «Автокредит» – друге місце.  У 2020 році попри карантинні обмеження Ощад зберіг позитивну динаміку і видав понад 1,9 млрд грн автокредитів, що на 200 млн більше ніж торік. У 2021 року його частка ринку досягла 36%.

· «Іпотечний кредит» – третє місце. У 2020 році Ощадбанк також зміцнив позиції на ринку іпотечного кредитування, надавши 1300 іпотечних кредитів на загальну суму понад 745 млн грн. Це на 30% більше ніж у 2019 році.

· Овердрафт для юридичних осіб – третє місце. Ощад постійно поліпшує умови його надання. Цей продукт є одним із найзатребуваніших.

 Окрім цього, голова правління Ощадбанку Сергій Наумов увійшов до трійки лідерів номінації «Банкіри» рейтингу «Фінансове визнання – 2021».

 

Дослідження «50 провідних банків України» – десятий щорічний рейтинг, що базується на основі аналізу щомісячних даних НБУ, квартальної та річної звітності, а також внутрішньої інформації банків, яку вони надавали під час опитування. Діяльність банків було детально проаналізовано за 120 параметрами послуг та продуктів. Комплексний підхід, удосконалена методологія, значний обсяг зібраних даних та незалежний контроль процесу укладання рейтингу дають можливість стверджувати, що на сьогодні дослідження «50 провідних банків України» є найбільш повною та  об'єктивною оцінкою конкурентних переваг учасників банківського ринку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку