Ощадбанк впроваджує онлайн-сервіс з замовлення платіжних карток в Ощад 24/7

Новини Ощаду

Щодня через відділення Ощадбанку здійснюється відкриття понад тисячі карткових рахунків. Відтепер клієнти мають можливість відкривати нові рахунки та замовляти платіжні картки дистанційно не виходячи з дому в будь-який зручний для них час у веб-банкінгу або мобільному додатку Ощад 24/7

Для відкриття рахунку достатньо увійти в  Ощад 24/7, в меню «Картки та рахунки» обрати опцію «Замовити картку», зазначити валюту (гривня, долар або євро), в якій потрібно відкрити рахунок, та після ознайомлення з умовами й тарифами підтвердити операцію. Картку буде доставлено до обслуговуючого відділення протягом 5-10 робочих днів залежно від точки доставки.

Для користування новим сервісом у смартфоні достатньо оновити версію мобільного додатку Ощад 24/7 в App Store та Google Play.

«Ощад продовжує цифровізацію послуг задля спрощення банківського сервісу. Раніше процедура відкриття рахунку та оформлення картки вимагала фізичної присутності людини в банківському відділенні. Безумовно, це займало певний час, адже клієнт витрачав його на дорогу до банку, очікування в черзі та оформлення документів. З липня ми перевели відкриття рахунків та замовлення платіжних карток в онлайн. Відтепер клієнт може здійснити це самостійно в Ощад 24/7, де доступні практично всі продукти та сервіси банку – від оплати комунальних послуг та відкриття депозитів до обміну валют», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Ощад 24/7  – сучасний інструмент оплати рахунків, здійснення переказів та контролю витрат, яким користуються понад 4,2 млн клієнтів. З широкого переліку сервісів доступні відкриття депозитів онлайн, виплата термінових переказів, обмін валют, корзина платежів для створення шаблонів, формування довідок для заповнення електронних декларацій, картка будь-якого банку в додатку, токенізація картки в Apple Pay та Google Pay, зняття готівки в банкоматі без картки, геоліміти.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали