Ощадбанк вітає прийняття за основу законопроекту про його вступ до Фонду гарантування вкладів

Новини Ощаду

Сьогодні, 30 червня 2021 року, Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №5542-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб», згідно з яким заплановано приєднання Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а гарантії за банківськими вкладами громадян підвищаться на першому етапі до 400 тис. грн, а згодом – до 600 тис. грн.  

«Ми вітаємо прийняття в першому читанні цього довгоочікуваного законопроекту. Набуття Ощадбанком статусу учасника Фонду гарантування вкладів – стратегічно важливий крок. По-перше, це створює рівні умови функціонування усіх без винятку банків України.  По-друге, це запалює «зелене світло» для поглиблення нашої співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку з подальшим залученням його інвестицій у капітал Ощаду. Сподіваємось, що законодавці швидко підготують документ до другого читання та остаточно ухвалять його найближчим часом», – відзначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

Як відомо, в листопаді 2016 року між Міністерством фінансів України, ЄБРР та Ощадбанком був підписаний меморандум порозуміння, що передбачає надання банку підтримки у впровадженні комплексної програми трансформації та підготовки до приватизації. У співпраці між Ощадбанком та ЄБРР досягнуто значного прогресу. Важливими умовами продовження успішної співпраці з ЄБРР є остаточне ухвалення Верховною Радою закону про вступ Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів, а також погодження Кабінетом Міністрів стратегії Ощаду на 2021-2024 роки.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали