Ощадбанк виступає за продовження державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Новини Ощаду

Ощадбанк, який за обсягами фінансування є одним з лідерів програми «Доступні кредити 5-7-9%», не поділяє думку деяких банків щодо її можливого скорочення.

З моменту старту програми майже 3 тисячі вітчизняних підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу отримали доступні кредити в Ощадбанку. За сумою наданих кредитів, яка становить 5,9 млрд грн, він є лідером серед державних банків та входить до ТОП-3 банків-учасників програми. З цієї суми понад 1,4 млрд грн спрямовано на інвестиційне кредитування, 3,5 млрд грн – на антикризове кредитування.

«Програма «Доступні кредити 5-7-9%» має продовжуватись, адже за півтора року вона стала дійсно дієвим інструментом підтримки українського підприємництва, особливо в умовах коронакризи, і має значний потенціал. З одного боку – менше кредитне навантаження на бізнес дає можливість брати більші позики, що в свою чергу стимулює економіку та сприяє детінізації бізнесу. З іншого боку завдяки цій програмі банки стали конкурувати на якісно новому рівні, адже всі учасники пропонують однакові умови, і виграє той, хто пропонує більш якісний сервіс та індивідуальний підхід», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку