Ощадбанк виплатив аграріям 168 млн грн державної компенсації за придбання вітчизняної сільгосптехніки

Новини Ощаду

Ощадбанк залишається найбільшим оператором з виплати кешбеку українським аграріям у рамках державних програм підтримки АПК. Зокрема, наприкінці травня клієнти Ощадбанку отримали 168 млн грн  за придбану вітчизняну техніку та обладнання.

Понад 880 агропромислових та фермерських підприємств придбали через Ощадбанк майже 46 тис. одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання на загальну суму понад 673  млн грн. Найбільше компенсацій отримали аграрії з Луганської, Чернігівської, Хмельницької та Львівської  областей.

Ощадбанк підписав з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства меморандум щодо участі в державних програмах підтримки АПК та продовжить надавати підтримку підприємствам АПК у 2020 році. Крім часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва планується часткова компенсація відсотків по кредитах сільськогосподарських підприємств. У рамках часткової компенсації передбачається відшкодування сплачених відсотків у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеного на 5 відсоткових пунктів.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали