Ощадбанк вийшов на ІІ місце на ринку автокредитування, збільшивши свою частку ринку до 23%

Новини Ощаду

За чотири місяці 2019 року Ощадбанк не лише залишається лідером за приростом частки ринку автокредитування, а й посилює свої ринкові позиції. З початку року банк видав більше 900 автокредитів на загальну суму більше 450 млн грн. Це в 2,5 разу більше ніж за відповідний період 2018 року. Така динаміка дала Ощадбанку змогу  вийти на друге місце на ринку автокредитування і збільшити свою частку ринку з 15% в січні  до 23% в квітні 2019 року.

«Окрім залучення депозитів та трансакційного бізнесу, де Ощадбанк є лідером на ринку, в минулі роки ми почали активно нарощувати компетенції в кредитуванні фізичних осіб. Як результат – лідерство Ощаду в сегментах іпотечного кредитування, кредитних карток. У поточному році ми вже вийшли на друге місце на ринку автокредитування», – повідомив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку. 

«Наші партнерські програми автокредитування розроблено з урахуванням потреб і можливостей практично будь-якого клієнта. Відтак, Ощад має постійно зростаючу динаміку з надання автокредитів і, як результат, зміцнення ринкових позицій. Ще на початку 2018 року банк займав лише 4% ринку автокредитування. У квітні поточного року частка Ощадбанку досягла 23%, і він впевнено піднявся на другу позицію серед банків-конкурентів», – зазначила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.

Найбільш популярні програми серед клієнтів «Легкий кредит», перевагою якої є мінімальні початкові витрати при оформленні кредиту, і «Ощад Драйв» із привабливими процентними ставками. Вже другий рік поспіль вони визнаються найкращими в рамках Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг».

Ощадбанк пропонує спеціальні умови за партнерськими програмами кредитування з лідерами українського автомобільного ринку: 

∙ корпорація «Укравто» – 400 дилерських центрів, більше 20 автомобільних брендів; 

∙ компанія «Богдан-Авто Холдинг» – 21 дилерський центр у 17 областях України, 11 брендів авто; 

∙ компанія «ВіДі Груп» – мультибрендове автомобільне місто, що включає 18 автосалонів у Київській та  Одеській областях із більш ніж 20 брендами автомобілів; 

∙ компанія «Єврокар» (SKODA) – 28 дилерських центрів у 15 областях України; 

∙ компанія «АІС» – 34 дилерських центри, більше 400 моделей автомобілів, 16 брендів. 

У березні 2019 року в Києві розпочав роботу перший в Україні Центр автокредитування від Ощадбанку та VIDI, в якому клієнти оформлюють кредити без відвідування банку.

Отримати консультацію менеджера щодо умов автокредитування від Ощадбанку можливо на  https://www.oschadbank.ua/avto/

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали