Ощадбанк виграв суд у Сбербанку Росії та відстояв свої права на знак для товарів та послуг у суді

Новини Ощаду

Ощадбанк виграв справу, розгляд якої тривав понад чотири роки! Під час судового розгляду було проведено три експертизи, розглянуто понад 100 клопотань сторін. Представники Сбербанку Росії намагались переконати суд у тому, що реєстрація Ощадбанком торговельної марки «СБЕРБАНК» на території України порушила права Сбербанку Росії. Але в процесі запеклого процесуального протистояння Ощадбанком було зібрано та надано всі належні та допустимі докази на підтвердження необґрунтованості вимог позивача. Апеляційна інстанція погодилась з аргументованою і переконливою позицією представників Ощадбанку та відмовила в задоволенні позову Сбербанку Росії.

«Нарешті закінчилась справа, яка тягнулась чотири роки з безліччю експертиз, клопотань та відтермінувань. Перемогу в цій справі не можна переоцінити, адже це важливий етап в історії захисту Ощадбанком своїх прав інтелектуальної власності в основній судовій справі, яка стосується заборони російському Сбербанку незаконно використовувати фірмове найменування «СБЕРБАНК» на території України. Це свідоцтво історично зареєстровано за Ощадбанком», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Нагадуємо, що в основному спорі Ощадбанк наполягає на незаконності перейменування української «дочки» Сбербанку Росії на Сбербанк і заявив про порушення прав інтелектуальної власності ще в січні 2016 року. В Ощадбанку вважають, що Сбербанк Росії незаконно використовує торговельну марку «СБЕРБАНК», що може вводити клієнтів в оману і певним чином впливати на їх поведінку. Єдиним законним власником торговельної марки «СБЕРБАНК» на території України є Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007).

Саме у відповідь на основний позов Ощадбанку Сбербанком Росії було подано контрпозов (ймовірно, для затягування розгляду справи), який 10 серпня 2020 року вирішено на користь Ощадбанку. Рішення вже набуло чинності.

Посилання на відеосюжет з судового засідання та коментарями представників Ощадбанку https://www.youtube.com/watch?v=CTzKid8XFoM&feature=youtu.be та https://fex.net/ru/s/d9dpyyb

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали