Ощадбанк відзначено за розвиток фінансової інклюзії та цифровізацію роздрібного банкінгу

Новини Ощаду

Ощадбанк було двічі відзначено на церемонії нагородження Ukrainian Fintech Awards 2023, що відбулася 15 березня в Києві. Банк отримав нагороди в номінаціях Best financial inclusion provider як організація, що забезпечила найвищий рівень фінансової інклюзії, та Best retail banking digitalization як банк, що виявив лідерство в напрямі цифровізації роздрібного банкінгу в 2022 році.

З самого початку повномасштабної війни Ощадбанк зосередив зусилля на забезпеченні безперебійної роботи та підтримці клієнтів. Велику роль у цьому відіграв розвиток дистанційних каналів обслуговування. Так, наприкінці 2021 року було запущено новий додаток «Мобільний Ощад». Щомісяця в ньому не лише додається новий функціонал, а й вдосконалюються наявні сервіси. Нещодавно додано можливість отримувати в додатку миттєві перекази від систем міжнародних переказів. Запроваджено чат зі співробітником Ощадбанку в Telegram або Viber. Для нових користувачів, які завантажують додаток, доступні інтерактивні інструкції щодо його роботи. У додатку також вже є опція відкриття «Мого валютного депозиту», який дає змогу захеджувати ризик зміни офіційного курсу української валюти.

Триває автоматизація контакт-центру Ощаду. Нині майже 80% звернень клієнтів вирішуються за допомогою сервісів самообслуговування. Ще один важливий діджитальний проєкт – термінал у смартфоні ОщадPAY.

«За цими нагородами – щоденна багаторічна робота команди. Спочатку пандемія, а потім війна надали космічного прискорення реалізації наших діджитальних проєктів. Приємно, що колеги по фінтех-цеху високо оцінили результати нашої роботи. Зобов’язуємося не припиняти рух у напрямку діджиталізації і таким чином робити користування нашими послугами ще більш комфортними», – прокоментував Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за роздрібний бізнес.

Ukrainian fintech awards – щорічна премія, створена для відзначення професіоналізму та внеску провідних компаній у розвиток української фінтех-екосистеми, висвітлення річних досягнень та популяризації українського фінтех-ринку. Переможців премії визначає журі, що складається з представників українського та закордонного фінтех-ринків.

Оперативну інформацію про роботу Ощадбанку також можна отримати тут:
Web: www.oschadbank.ua
Facebook: https://www.facebook.com/oschadbank
Telegram: https://t.me/sergii_naumov (офіційна сторінка голови правління Ощадбанку Сергія Наумова).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали