Ощадбанк відновив роботу відділення в одному з найбільш постраждалих районів Харкова

Новини Ощаду

Весь спектр банківських послуг знову пропонує відділення Ощадбанку в мікрорайоні Салтівка в Харкові, яке відчинило свої двері сьогодні. Адреса відновленої установи: вул. Гвардійців-Широнінців, 44. Ще на початку повномасштабної агресії приміщення відділення зазнало суттєвих руйнувань.

«Відновлене відділення до повномасштабної агресії обслуговувало найбільшу кількість клієнтів у густонаселеному спальному районі Харкова – Салтівці. Саме тому ми поспішали ввести його в дію якнайшвидше, як тільки з’явилась така можливість. Для нас важливо залишатись із своїми клієнтами в будь-якій ситуації – як за допомогою дистанційних каналів обслуговування, так і завдяки розгалуженій мережі відділень, відновленню якої після руйнувань та деокупації ми приділяємо величезну увагу», – прокоментував Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за роздрібний бізнес.

Наразі в Харківській області працює 61 відділення Ощадбанку, з яких 41 установа – в обласному центрі. Загалом з початку року по всій Україні банк відновив роботу 12 своїх відділень, які постраждали внаслідок повномасштабної агресії ворога. Ощад – один із двох банків, які першими почали роботу в деокупованому Херсоні.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали