Ощадбанк відновив роботу 147 відділень у Києві

Новини Ощаду

У столиці України вже працює 147 відділень Ощадбанку, які надають широкий спектр банківських послуг. За місяць банк збільшив кількість працюючих у Києві установ удвічі. Також працює преміум-центр на Воздвиженці. 

До послуг мешканців Києва  350 банкоматів та  507 терміналів самообслуговування. 

Актуальний перелік працюючих відділень щодня оновлюється на офіційному сайті Ощадбанку за посиланням https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ.  

Нагадуємо, 5 травня на Київщині Ощадбанк відкрив відділення у двох населених пунктах, звільнених від агресора: в Бучі (вул. Енергетиків, 11) та Ірпені (вул. Шевченка, 7). Раніше, 3 травня, відділення Ощаду запрацювали в селищах міського типу Немішаєвому та Клавдієво-Тарасовому. На всіх звільнених територіях також триває відновлення банкоматної мережі – наразі працівникам Ощаду вдалося запустити роботу другого банкомату в Ірпені (вул. Університетська, 2ф/3, магазин "Фора"), а також банкоматів в Іванкові (вул. Толочина, 48) та Бородянці (вул. Семашка, 3). В Гостомелі банкомат запрацював за адресою: вул. Свято-Покровська, 220.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали