Ощадбанк відновив послугу розстрочки за кредитними картками

Новини Ощаду

Для фінансової підтримки клієнтів Ощадбанк з початку війни не змінював розміри раніше встановлених кредитних лімітів та зупинив нарахування відсотків за ними до 1 червня 2022 року. 

Починаючи з 1 червня клієнтам Ощаду стає доступним придбання товарів у розстрочку під 0,001% річних за кредитними картками «Моя кредитка» та MORE у партнерських мережах Comfy, Ельдорадо, Алло, МобіЖук, Tefal та Золотий вік.

«Попит на кредити сприяє відновленню кредитування загалом по ринку. Клієнтів, що готові кредитуватись та повертати кредити, доволі багато. У травні ми відновили роботу з партнерами і розпочали поетапне відновлення кредитування – як споживчого, так і карткового», – зазначив Володимир Москаленко, директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку.

Скористатись розстрочкою дуже просто. Можна оформити її одразу на POS-терміналі в магазині при придбанні товару на суму в чеку від 1500 грн. Максимальна сума кредиту – 100 тис. грн, але не  більше встановленого ліміту по картці. Клієнти отримають повідомлення про можливість користування розстрочкою. Строк кредитування становить від 3 до 24 місяців.

Для зручності клієнтів Ощад пропонує кілька способів онлайн- або офлайн-погашення розстрочки: поповнення картки будь-яким зручним способом, у тому числі через додаток «Мобільний Ощад», через термінали самообслуговування або в касах відділень. Детальніше про продукт «Кредит-розстрочка» ­https://www.oschadbank.ua/credit/platu-chastunamu

Раніше Ощад відновив надання авто та кеш-кредитів, а також встановлення кредитних лімітів для клієнтів, які отримують у ньому заробітну плату або пенсію.  

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали