Ощадбанк видав понад 200 млн грн іпотечних кредитів

Новини Ощаду

Ощадбанк продовжує розвивати іпотечне кредитування, утримуючи частку ринку понад 90%. З моменту його відновлення, а саме з 29 липня банк видав понад 200 млн грн кредитів на придбання житла. Це понад 220 кредитів, серед яких понад 60 видано в рамках державної програми єОселя. Ощад не лише першим видав кредит за цією програмою, а й утримує безперечне лідерство серед її учасників. Доступний  іпотечний кредит під 3% річних отримали переважно військовослужбовці з 9 областей України та Києва.

 «Сьогодні Ощад – лідер ринку не лише іпотечного, а й роздрібного кредитування. В поточних умовах активність на ринку низька, але попри війну і всі можливі ризики ми кредитуємо і задовольняємо запити тих клієнтів, які готові кредитуватись», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

 Крім державних програм єОселя та «Доступна іпотека 7%» клієнтам  доступні такі програми: 

  • «Звісно, зручно». В рамках програми можна придбати у кредит нерухомість на вторинному ринку за ставкою від 16,9% річних.
  • «Споживчий кредит під іпотеку» – для тих, хто розглядає варіанти придбання житла від забудовника, але запропоновані ним умови не влаштовують. Ставка – від 16,9% річних. У такому випадку можна скористатись споживчим кредитом, зокрема на купівлю омріяної нерухомості на первинному ринку під заставу вторинного житла. Також можна взяти кредит на власні потреби – на ремонт у квартирі, придбання нових меблів тощо.

Дізнатись про іпотечні програми детальніше можна у спеціалістів у будь-якому відділенні Ощаду, іпотечних центрів Oschad Home, за тел: 0 800 210 800. Також можна залишити заявку на офіційному сайті Ощадбанку https://www.oschadbank.ua/credits

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали