Ощадбанк видав підприємцям першу тисячу мікрокредитів на розвиток власної справи

Новини Ощаду

Півтора року тому Ощадбанк запровадив мікрокредитування в рамках програми підтримки підприємництва «Будуй своє». У вересні 2018 року доступ до програми отримали клієнти банку в усіх областях країни. Менше ніж за рік Ощад збільшив фінансування мікропозичальників у 4 рази. Наразі підприємці отримали в Ощадбанку 1000 мікрокредитів на загальну суму 300 млн грн. для розвитку бізнесу. Половину таких кредитів надано клієнтам у населених пунктах із населенням до 50 тис. осіб.

Ощад фінансує мікропозичальників на суму до 5 млн грн. за спрощеним пакетом документів і з лояльним підходом до застави, кредити до 250 тис. грн. надаються без застави.

«Під час запуску програми «Будуй своє» ми вирішили зробити акцент саме на підтримці мікробізнесу. Зазвичай саме мікропозичальникам складніше розпочати власний бізнес і, відповідно, твердо стати на ноги. Проаналізувавши потреби і можливості наших клієнтів, ми полегшили їм доступ до фінансування. Спрощено вимоги до застави та пакета документів, залучено вітчизняних та міжнародних партнерів до фінансування. Зокрема, фермерські господарства можуть отримати фінансування в рамках держпрограми під 1% річних. У 22 областях Ощадбанк має 46 муніципальних партнерських програм, які передбачають компенсацію підприємцям відсоткових ставок за кредитами. Команда з 120 менеджерів працює з клієнтами в кожному обласному управлінні. Вони аналізують  діяльність клієнтів «вживу»,  виїжджаючи на місце ведення бізнесу. Усе це створює основу для структурної перебудови української економіки на західний взірець, коли більшу частину ВВП формує мікро-, малий і середній бізнес», - зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Продукт «Мікрокредит» розроблено за допомогою Німецько-українського фонду та Франкфуртської школи фінансів і менеджменту за сприяння стратегічного партнера Ощадбанку – Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали