Ощадбанк видав підприємцям 3 млрд грн мікрокредитів

Новини Ощаду

За три з половиною року дії програми мікрокредитування (кредити до 5 млн грн) Ощадбанк профінансував понад 6 тисяч бізнес-проектів на суму 3 млрд грн. При цьому кредитний портфель мікрозаймів перевищив 1,75 млрд грн – у 2021 році він зріс на 884 млн грн.

Підприємці спрямовують фінансову підтримку на розвиток та модернізацію різноманітних напрямів бізнесу. Так, наприклад, за допомогою цих кредитів було придбано обладнання для виробництва крафтового морозива, оснащення для шкіл з вивчення іноземних мов, а також новітню медичну апаратуру для приватних клінік. Завдяки найбільш розгалуженій мережі відділень Ощаду його мікрокредитами користуються в усіх регіонах країни. Переважну більшість таких позик надано фізичним особам-підприємцям у населених пунктах до 50 тис. осіб.

«Ми співпрацюємо з клієнтами багатьох напрямів бізнесу. Маємо багато цікавих кейсів, коли завдяки підтримці Ощадбанку підприємці успішно  реалізовували бізнес-ідеї та розширювали ринок збуту своєї продукції далеко за межі України. Багато хто за допомогою Ощаду виріс з мікро- до малого сегмента, і наша історія співпраці продовжується вже на новому рівні. Такі історії успіху сприяють залученню нових клієнтів у тих самих громадах, що є одним з важливих чинників зростання портфеля мікрокредитів», зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Продукт «Мікрокредит» розроблено за допомогою Німецько-українського фонду та Франкфуртської школи фінансів і менеджменту за сприяння стратегічного партнера Ощадбанку – Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку