Ощадбанк видав перші позики за програмою «теплих» кредитів у 2021 році

Новини Ощаду

Перші вісім позик на загальну суму 326 тис грн видав Ощадбанк у рамках нової державної програми «теплих» кредитів у 2021 році. Позичальниками стали клієнти Сумського обласного управління. Загалом згідно з новою угодою, підписаної цього тижня між Ощадбанком та Держенергоефективності, до кінця року Ощадбанк видасть «теплих» кредитів на суму близько 300 млн грн.

До участі в програмі запрошуються громадяни, які хочуть підвищити енергоефективність своїх помешкань і таким чином зменшити витрати на оплату комунальних послуг. Умови програми передбачають, що частина енергоефективного кредиту компенсується державою. Так, державним агентством буде компенсовано 35% суми кредиту на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (але не більше 14 тис. грн), а також 20% суми кредиту (35% – для субсидіантів) на купівлю твердопаливних котлів у приватних будинках (але не більше 12 тис. грн). Цього року програму також було розширено на нові цілі: часткову компенсацію в її рамках отримають клієнти Ощадбанку, які встановлять електроакумулюючі системи (системи накопичення енергії), електрозарядки для електромобілів та інтелектуальні лічильники електричної енергії.

З початку дії програми «теплих» кредитів в Ощадбанку такі позики отримали вже понад 233 тис. громадян на загальну суму понад 4,7 млрд грн. Протягом усіх років роботи програми  вона мала значний попит, тому радимо якнайшвидше звертатись до банку  для участі в ній. З усіма деталями щодо участі в програмі «теплих» кредитів можна ознайомитись на сайті Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку