Ощадбанк видав малому бізнесу понад 26 млн грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»

Новини Ощаду

З моменту старту державної програми підтримки малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%»  Ощадбанк видав кредитів на загальну суму понад 26 млн грн. Їх отримав 41 підприємець зі всіх областей України. ТОП-5 областей, де профінансовано найбільше підприємців: Черкаська, Вінницька, Миколаївська, Полтавська та Донецька.

75% кредитних коштів надано фермерським та сільськогосподарським господарствам, 25% виробникам з різних галузей, оптовим та роздрібним торговцям. Переважна більшість клієнтів  отримують кредит на придбання обладнання для нарощення потужностей свого бізнесу. Невдовзі банк розпочне надання кредитних гарантій підприємцям у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%».

«Звітуємо про перший місяць роботи програми «Доступні кредити 5-7-9%». Стартували успішно. Видали понад 26 млн грн кредитів. Відчуваємо підвищену зацікавленість підприємців з усієї країни. Ощадбанк переформатував бізнес-процеси і готовий видавати понад 250 кредитів щотижня. Для таких темпів у нас є напрацьована експертиза в рамках власної програми «Будуй своє». Банк перейшов на якісно новий рівень доступного кредитування підприємців під 5-7-9%. Тепер м’яч на полі мікро- і малого бізнесу. І якщо він запропонує якісні проекти, то, впевнений, результати будуть відчутними, адже держава надає потужну підтримку», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Державна компенсація за кредитом у рамках програми дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками  5, 7 або 9% річних. Ставка залежить від розміру бізнесу:

  • 5% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн та створенням мінімум 2 робочих місць протягом першого кварталу;
  • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;
  • 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

Клієнти з будь-якого містечка України можуть подавати заявки за посиланням https://www.oschadbank.ua/579, у відділеннях Ощадбанку та в Контакт-центрі: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали