Ощадбанк видав 100 млн грн іпотечних кредитів

Новини Ощаду

З моменту відновлення іпотечного кредитування Ощад кілька місяців практично єдиний працював на цьому ринку. Як повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, наразі банк видав кредитів на придбання житла на загальну суму 100 млн грн.

Клієнтам доступні такі програми: 

  • «Звісно, зручно». В рамках програми можна придбати у кредит нерухомість на вторинному ринку за ставкою від 16,9% річних.
  • «Споживчий кредит під іпотеку» – для тих, хто розглядає варіанти придбання житла від забудовника, але запропоновані ним умови не влаштовують. Ставка – від 16,9% річних. У такому випадку можна скористатись споживчим кредитом, зокрема на купівлю омріяної нерухомості на первинному ринку під заставу вторинного житла. Також можна взяти кредит на власні потреби – на ремонт у квартирі, придбання нових меблів тощо.
  • Програма «Перекредитування» – для тих клієнтів, яких не влаштовують діючі ставки за іпотечними договорами в інших банках та фінансових установах, зі ставкою від 16,9% річних.
  • Державна програма «Доступна іпотека 7%» дає можливість придбати житло в кредит за ставкою 7%. У програмі можуть брати участь громадяни України, які відповідають певним вимогам.
  • Державна програма єОселя під 3% річних. Ощад першим видав кредит у рамках цієї програми співробітниці Нацполіції з Чернігова.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку