Ощадбанк видав 1 млрд грн іпотечних кредитів

Новини Ощаду

З початку 2021 року Ощадбанк надав клієнтам 1 млрд грн іпотечних кредитів. Їх кількість досягла 1500. За сумою Ощад перевищив відповідний минулорічний показник майже втричі.

Такий результат було досягнуто завдяки привабливим умовам: фіксованій процентній ставці на весь термін користування кредитом за більшістю програм, максимальному терміну кредитування до 30 років та відсутності прихованих комісій. Також Ощад є учасником державної програми «Доступна іпотека 7%». Станом на кінець серпня 2021 року Ощадбанк займає перше місце з видачі кредитів на купівлю нерухомості на вторинному ринку за цією програмою.

Для комфортного оформлення кредитів на придбання житла Ощад відкрив мережу іпотечних центрів. Сьогодні вона нараховує 32 центри в 24 містах країни, в тому числі 4 – в Києві. Іпотечні центри надають повний комплекс послуг для укладення угод купівлі-продажу нерухомого майна.

У липні 2021 року після зняття багаторічного мораторію на іпотеку в  Донецькій та Луганській областях Ощадбанк відновив іпотечне кредитування місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб.

У 2020 році Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком України в рамках міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020.

За підсумками другого кварталу 2021 року іпотечні програми Ощадбанку традиційно увійшли до ТОП-3 найкращих у рейтингу Prostobank Awards.

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку