Ощадбанк видав 1 млрд грн автокредитів

Новини Ощаду

З початку 2020 року Ощадбанк видав кредитів на придбання автомобілів на загальну суму 1 млрд грн.  Карантинні обмеження не лише не завадили зберегти позитивну динаміку – Ощад зміцнив свої позиції на ринку, досягнувши частки ринку 27%. Ще два роки тому вона становила 4%. Банк упевнено посідає друге місце на українському ринку автокредитування.

«Ми дуже уважно вивчаємо запити клієнтів з метою вдосконалення кредитних програм Ощадбанку. І сьогодні банк пропонує одні з найкомфортніших умов кредитування на придбання автомобілів, де враховано потреби і можливості практично будь-якого клієнта. Як результат – маємо позитивну динаміку з початку року. Кожен четвертий автокредит в Україні надає саме Ощадбанк», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Ощадбанк співпрацює з лідерами українського автомобільного ринку у всіх областях, пропонуючи спеціальні умови кредитування, зокрема програми Mazda FinanceSuzuki FinanceSubaru FinanceHonda FinanceMercedes-Benz FinanceHyundai FinanceSkoda FinanceHaval FinanceRavon FinanceFiat FinanceAlfa Romeo Finance та багато інших.

Серед покупців нових автомобілів в кредит від Ощадбанку фаворитами є таки бренди, як Toyota, Mazda, Suzuki, Nissan, Skoda, Hyundai, Kia, Volkswagen, Renault, Peugeot, Fiat та інші.

У 2019 році банк розпочав кредитування вживаних автомобілів. Одні з найпопулярніших марок автомобілів з пробігом, що придбаваються за допомогою кредиту в Ощадбанку, – Volkswagen, Toyota, Renault, Honda, BMW, Tesla та інші. Найпопулярніша програма для кредитування автомобілів з пробігом – «АвтоБУМ».

Найбільш популярні програми Ощадбанку «Ощад Драйв» і «Легкий кредит» кілька років поспіль визнаються найкращими в рамках Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг».

Отримати консультацію щодо умов автокредитування в Ощадбанку можна в Контакт-центрі за тел.: 0 800 210 800 або у менеджера, залишивши заявку на сайті https://www.oschadbank.ua/avto/

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку