Ощадбанк вчергове надав фінансову підтримку найбільшому виробнику кабельно-провідникової продукції з міді в Україні

Новини Ощаду

У рамках стратегії підтримки вітчизняного бізнесу під час війни Ощадбанк уклав чергову кредитну угоду з Запорізьким заводом кольорових металів (Electro Cable Group) – цього разу на суму 60 млн грн. Кредитні кошти надано в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Підприємство спрямує їх на поповнення обігових коштів, що сприятиме збільшенню обсягів виробництва та задоволенню внутрішнього попиту на ринку України.

Нагадуємо, в грудні 2022 року Ощадбанк уклав кредитну угоду з Запорізьким заводом кольорових сплавів, яка стала найбільшою у програмі страхування кредитів Експортно-кредитним агентством (ЕКА).

Продовження фінансування українського бізнесу – одне з головних завдань Ощадбанку з початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну. Банк постійно підтримує роботу ключових галузей економіки в цей складний час. Так, за результатами 2022 року Ощад уклав з великими корпоративними клієнтами кредитні угоди на суму 13,9 млрд грн. та збільшив кредитний портфель в цьому сегменті клієнтів на 24% (до 56,6 млрд. грн.). Основний приріст кредитного портфеля відбувся в аграрній галузі, сфері переробки сільськогосподарської продукції, в роздрібній торгівлі та паливно-енергетичному комплексі.

«Ощадбанк закликає великий бізнес до співпраці у сфері кредитування. Цього року ми розширюємо кредитну підтримку підприємств різноманітних галузей економіки, адже маємо достатню ліквідність, налагоджені процеси та переглянуті відповідно до реалій війни вимоги до кредитних проектів. Ми готові співпрацювати з клієнтами як державного, так і приватного секторів економіки і при цьому активно використовуємо можливості пільгових державних програм підтримки бізнесу», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес, Юрій Каціон.

Довідково: Запорізький завод кольорових металів входить до складу Electro Cable Group, що працює на ринку кабельно-провідникової продукції понад 30 років. Підприємство є лідером серед компаній, що виготовляють кабельно-провідникову продукцію з міді в Україні.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали