Ощадбанк уперше збільшив пільговий період за кредитними картками до 92 днів

Новини Ощаду

З 1 вересня 2021 року Ощадбанк пропонує клієнтам унікальну послугу: продовжений до 92 днів пільговий період за кредитними картками «Моя кредитка» та «MORE» при розрахунках ними в торговельно-сервісній мережі та Інтернеті.

Грейс-період до 92 днів можна використати за однією з п’яти категорій товарів або послуг. Для цього потрібно здійснити відповідні налаштування в Ощад 24/7. Після цього він діятиме протягом місяця при розрахунках карткою за обраною категорією.

Протягом вересня в Ощад 24/7 будуть доступні для вибору такі категорії для застосування пільгового періоду до 92 днів:

  • продукти;
  • таксі;
  • книги та канцтовари;
  • спорт та фітнес;
  • техніка.

Перелік буде змінюватись щомісяця, тож у жовтні будуть доступні інші категорії товарів та послуг. По всіх інших розрахунках діятиме стандартний пільговий період – до 62 днів.

«Збільшення пільгового періоду розширює фінансові можливості клієнтів: вони матимуть можливість заощаджувати на сплаті відсотків та отримувати додатковий дохід. Замість того щоб витрачати на купівлю певних товарів та послуг власні кошти, можна використовувати кредитні гроші без відсотків. При цьому вивільнені власні кошти можна розміщувати на «Мобільних заощадженнях» або депозиті на 3 місяці», – зазначив Володимир Москаленко, директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку.

Оформити кредитну картку можна швидко та безкоштовно через чат-боти у Facebook та Telegram  або в будь-якому відділенні Ощаду.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали